بارگذاری...
Oops...
Slider with alias contact us not found.

گروه مهندسین و مشاورین ایوان آنلاین


ما در استان البرز با همراهی و همکاری دفاتر معتبر املاک در سطح استان البرز در تلاش هستیم که با بهره جستن از تجربه و خلاقیت خود در این مسیر نیاز های ملکی شما را هموار تر کنیم تا در این روز های فراگیری بیماری و مراقبت هایی فردی که سبب میشود انسان مانند قبل نتواند فعالیت و ارتباط های گذشته ی خویش را داشته باشد، و همه ی ارتباط ها و تقاضاها به سوی فضای مجازی سوق پیدا کرده است و فضای مجازی با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، امکان دسترسی سریع و آسان به اطلاعات را برای همه فراهم کرده است که با یک جست‌و‌جوی کوتاه می‌توان اطلاعات بسیاری در حوزه‌های گوناگون بدست آورد.

گروه مهندسین و مشاورین ایوان آنلاین گردهم آمدند تا از تجارب مشاورین حوزه ی ملکی و تخصص مهندسین ساختمانی در این آشفته بازار مسکن سعی در ارائه محتویات درست دراین زمینه برای مشتریان و مالکین عزیز بستری امن و بدون حاشیه در فضای مجازی ایجاد کنیم.

که در راستای مسیر این هدف با تحقیق و اعتبار سنجی دفاتری را برای همکاری برگزیده ایم که سابقه ی درخشان و سالمی در این حوزه داشته و دارند. و به لطف همکاران در این فضا

ببینید ، تجربه کنید و سپس خرید کنید  را محقق سازیم. مشتریان عزیز انتخاب فایل مورد نظر به اتفاق مشاورین بازدید از فایل را تجربه و سپس به اختیار سفارش خرید را به مشاورین ما بدهند.

 با توکل بر خدا و حمایت و لطف شما عزیزان قدم های بعد را محکم تر از پیش برخواهیم داشت.


تماس با ما راه بهتریست:

☎️: 32535239 – 026                                    📞: 09366008057 /  09904495662

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *